Per Wallenås

Per Wallenås

Head of Sales & Co-founder

per.wallenas@emploid.se

+46 736 391 322

 

 

Anders Romberg

Anders Romberg

Head of Recruitment & Co-founder

anders.romberg@emploid.se

+46 793 024 262

 

Portträttbild Lina III

Lina Johansson

Recruiter

lina.johansson@emploid.se

+46 793 396 249

jim

Jim Hansson

Partner & Senior Account Manager

jim.hansson@emploid.se

+46 766 345 720

Linnea bild - hemsida

Linnea Dietrichson

Recruitment Coordinator

linnea.dietrichson@emploid.se

+46 708 405 130

Business people working

Miriam Jensen

Recruitment Assistant

miriam.jensen@emploid.se

+46 765 67 63 47

Business people working

Joakim Gullin

Senior Recruiter

joakim.gullin@emploid.se

+46 765 67 68 37

EMPLOID - Denis -

Denis Malovic

Account Manager

denis.malovic@emploid.se

+46 768 50 18 80

Anna Svensson

Anna Svensson

Recruiter

anna.svensson@emploid.se

+46 768 77 31 99

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett giltigt telefonnummer.
Var god ange ett meddelande.