Per Wallenås

Per Wallenås

Head of Sales & Co-founder

per.wallenas@emploid.se

+46 736 391 322

 

 

Anders Romberg

Anders Romberg

Head of Recruitment & Co-founder

anders.romberg@emploid.se

+46 793 024 262

 

Portträttbild Lina III

Lina Johansson

Recruiter

lina.johansson@emploid.se

+46 793 396 249

jim

Jim Hansson

Partner & Senior Account Manager

jim.hansson@emploid.se

+46 766 345 720

Robil

Robin Nordlund

Recruiter

Robin.Nordlund@emploid.se

+46  708 40 51 30

Anna används

Anna Svensson

Recruiter

anna.svensson@emploid.se

+46 768 77 31 99

Emil

Emil Carnestad

Account manager

Emil.Carnestad@emploid.se

+46 765 67 63 47

Var god ange ditt namn.
Var god ange ett giltigt telefonnummer.
Var god ange ett meddelande.